درباره من


خیلی چیزها دست به دست هم دادن تا به فکر راه انداختن این سایت بیفتم، که مهمترینش عشق من به شیرینی پزی بود. البته علاوه بر علاقه ی شخصی چند هدف مهم هم داشتم.

اولین هدف من، درست کردن سایتی بود که خواننده بدون داشتن پیش زمینه و اطلاعات خاص،فقط با خوندن مطالب از پس پختن شیرینی ها بربیاد. در توضیح رسپی ها و عکاسی از مراحل کار تمام سعیم برای اجرای این هدف بوده و اسم سایت spbaking که مخفف Spoon-feed baking هم بر همین اساس انتخاب شده.
کلمه "Spoon-feed" در اسم سایت به معنی توضیح دادن بسیار کافیه که مخاطب نیازی به فکر کردن نداشته باشه.

هدف دیگه ی من کمک به جا انداختن شیرینی پزی خونگیه، چرا که مفهوم شیرینی پزی از خلق طعم ها و مزه های عالی به تزئینات حرفه ای تغییر پیدا کرده. شیرینی پزی خونگی به معنی پختن یه دسر خوشمزه، با مواد سالمه نه کارهای حرفه ای و خاص.

دلیل دیگه ی من برای نوشتن این سایت، نبود سایت تخصصی شیرینی پزی، بین سایت های فارسی زبون بود. من خیلی سایت های عالی آشپزی و شیرینی پزی به زبان فارسی میشناسم که دقیق و خوب اطلاعات می دند ولی هیچ کدوم فقط در زمینه ی شیرینی پزی نیستن. حالا با تولد این سایت، وبسایت تخصصی شیرینی پزی هم داریم.

تمام این دستورات توی آشپزخونه ی خودم با مواد اولیه ی موجود در سوپرماکت ها و لوازم قنادی های عادی تهیه شده و اصلا لازم نیست دغدغه ی تهیه ی مواد لازم رو داشته باشید. رسپی ها همه تِست شده هستن و منبع این رسپی ها بالای هر دستور گذاشته شده که اگه دلتون خواست برید و یه سری به این سایت های محبوب بزنید.

امیدوارم بتونید از مطالب سایت استفاده کنید. برای تماس با من می تونید با ایمیل bahareh.vahid.2 (جیمیل) تماس بگیرید.
    بهاره وحید